Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг → Обява 53031393

Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг, снимка 1 - Апартаменти - 53031393 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг, снимка 2 - Апартаменти - 53031393 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг, снимка 3 - Апартаменти - 53031393 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг, снимка 4 - Апартаменти - 53031393 Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг, снимка 5 - Апартаменти - 53031393 1/5
Продава 3-СТАЕН, гр. Русе, Чародейка - Юг
гр. Русе, Чародейка - Юг Наблюдавай

Публикувана/обновена на 30 април в 16:17 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
82 кв. м.
Цена на кв.м.
1450 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
3
Година
1980
агенция'Всичко за имотите' Ви представя тристаен апартамент,разположен в най-хубавата част на кв.Чародейка -Юг/големите стотици/,разположен на един от най-предпочитаните етажи ет.3.Жилището се състои от кухня с остъклена с ПВЦ дограма тераса,хол,две спални,баня и тоалетна отделно
Преглеждания: 273
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
118 900 € 232 548,19 лв
Не се начислява ДДС