Продава 2-СТАЕН, гр. София, Сухата река → Обява 53061064

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Сухата река
гр. София, Сухата река Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 11:30 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
48 кв. м.
Цена на кв.м.
2812 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Eтаж
8
Година
1980
Вътрешен, източен апартамент в добре поддържана сграда. Благодарение на своето разположение жилището предлага възможност за преустройство в двустаен апартамент.

Апартаментът е готов за ремонт и разполага с частично сменена дограма. Състои се от просторно входно антре, килер, дневна, кухня, баня с тоалетна, две обширни тераси и таванско помещение.

Сградата се намира в непосредствена близост до метростанция Хаджи Димитър , хипермаркет Била, пазар и множество транспортни линии. На кратко разстояние са и супермаркети като Фантастико, LIDL, Kaufland и др.

📞 За повече информация и огледи:
Диана Трайкова 0885 983 719

БОНУС! Предлагаме съдействие за ипотечен кредит чрез компания Кредит Навигатор, която осигурява пълно финансово обслужване. Консултациите и съдействието са напълно БЕЗПЛАТНИ.
Преглеждания: 24
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
134 990 € 264 017,49 лв
Не се начислява ДДС