боксониера за продажба → Обява 53061495

боксониера за продажба , снимка 1 - Апартаменти - 53061495 боксониера за продажба , снимка 2 - Апартаменти - 53061495 боксониера за продажба , снимка 3 - Апартаменти - 53061495 боксониера за продажба , снимка 4 - Апартаменти - 53061495 боксониера за продажба , снимка 5 - Апартаменти - 53061495 боксониера за продажба , снимка 6 - Апартаменти - 53061495 1/6
боксониера за продажба
гр. Добрич, Пинета Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:16 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
30 кв. м.
Цена на кв.м.
900 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
1
Брой етажи
7
Година
1990
Продавам боксониера срещу житническата бензиностанция, етаж първи, санирана, климатик ламинат, PVC дограма. Налични хладилник, пералня ,телевизор. Възможен бартер за друг имот.
Преглеждания: 127
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
27 000 €
120 € Цена
52 807,41 лв
234,70 лв