Отдавам парцел под наем за поставяне на каравана ,кемпер или Вендинг автомати и реклама- плаж Каваци
Отдавам под наем самостоятелен парцел - двор, в гр. Созопол, на ул. „Виа Понтика“, само на 150 метра от плаж Каваци – една от най-предпочитаните локации по Южното Черноморие. Имотът се намира в изключително комуникативна зона, заобиколен от хотели, ваканционни комплекси, ресторанти, заведения и плажни барове, в непосредствена близост до супермаркет Lidl, EXE Beach Bar и други.
Парцелът е подходящ за поставяне и ползване на каравана,кемпер или Вендинг автомати или рекламна дейност - билборд , като се предлага възможност както за сезонно, така и за целогодишно наемане. Имотът е използван и в миналото със същото предназначение – къмпингуване, което го прави напълно функционален за този тип ползване.
Осигурена е самостоятелна партида за електрозахранване с подотчетен електромер, както и мръсен канал. Към момента съществува техническа невъзможност за централно водоподаване, като на разположение на наемателя се предоставят два резервоара за вода, които могат да се обслужват според индивидуалните нужди и предпочитания. Парцелът разполага с нощно осветление, самостоятелен е и има възможност за изграждане на видеонаблюдение за допълнителна сигурност и комфорт.
Цената за наемане на парцела за летния сезон е - 1 290 евро, а при целогодишно наемане цената е 1640 евро за каравана или кемпер , а за Вендинг автомати или билборд цената ще се договори допълнително.
Имотът предлага рядка комбинация от отлична локация, самостоятелност и близост до морето, което го прави изключително подходящ както за лично ваканционно ползване, така и за дългосрочно позициониране в една от най-желаните части на Созопол. При интерес е възможен оглед с предварителна уговорка.
+359876702722
Преглеждания: 51
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.