Продава 1-СТАЕН, гр. Банско, област Благоевград
Цена на кв.м.
1146 €/кв. м.
Предлагаме за продажба напълно обзаведен апартамент, с южно изложение и красива гледка към Пирин планина в 5* Апартхотел Лъки Банско, добре управляван и целогодишно работещ СПА комплекс.
Апартаментът е разположен на втори етаж, с обща площ от 41,49 кв.м., от които застроената площ е 35,20 кв.м., а общите части са 6,29 кв.м.
Състои се от входно антре с гардероб, просторна стая с кухненски бокс, оборудван с керамичен котлон, абсорбатор, хладилник и кафе машина, голямо двойно легло с нощни шкафчета, фотьойл и телевизор. Банята е луксозно оборудвана с вана, мивка и тоалетна.
Апартаментът разполага с климатик и централно отопление и топла вода.
Таксата за поддръжка е 28 евро на квадратен метър годишно.
Всички собственици на хотела могат да ползват СПА и уелнес центъра с вътрешен и външен басейн, две сауни, парна баня с ароматерапия, фитнес зала, солариум и зона за релакс, безплатен частен открит паркинг.
Хотелът разполага с красиво обзаведен и уютен ресторант, конферентна зала със 130 места, детска площадка, детски кът.
Този имот е отличен за ски и лятна почивка или отдаване под наем.
3% комисионна от купувача.
Преглеждания: 4
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.