Продава 4-СТАЕН, гр. София, Витоша
Цена на кв.м.
1389 €/кв. м.
Над 260м2 двор с гледка към 'Витоша'! Подово отопление в цената!
Сграда на метри от бъдеща метростанция и парк!
?АКТ 16 до средата на годината! Гъвкави схеми на плащане!
БИЛДИНГ БОКС представя за продажба прекрасен двустаен апартамент в жилищна сграда в ж.к. 'Витоша'.
Ново поколение енергоспестяващи сгради - вложените материали предотвратяват загубата на топлоенергия.
Правилното разпределение на помещениятa и високото ниво на светлина в тях водят до намаляване на месечните разходи за комунални услуги с до 40%.
Озеленени зони без достъп за автомобили са предвидени за жителите на комплекса.
Имотът е със застроена площ от 122.74 кв.м + над 260м2 двор и е със следното разпределение: Входно антре, голяма дневна с кухненски бокс, три спални, две широки бани с тоалетни и склад.
Изложението е юг - запад
С какво се отличава проектът?
Модерна визия и високо качество:
1. Вентилируема окачена фасада с широкоформатен гранитогрес, 8мм вентилируем елемент и 100мм каменна вата, съчетана с модерни френски прозорци;
2. Шумо и топло изолация между всеки отделен апартамент с двоен зид (две тухли) и 5см. каменна вата;
3. Рампата към паркинга е отопляема, което предотвратява заледяването и заснежаването през зимните месеци;
4. Предвидена е мултисплит система за отопление и охлаждане и опция за газово котле и подово отопление към всеки апартамент.
БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот.
Оферта 18187
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.