„Блага дума желязна врата отваря!“ – стара българска поговорка
За да отворим всяка врата пред Вас, предлагаме рекламни, ПР и копирайтинг услуги във всяка област – икономика, информационни технологии, инженерни и технически науки, архитектура, мениджмънт, финанси, маркетинг, туризъм, медицина, право, история, психология и всичко др., на български, на английски или на френски език.
Подготовка за интервюта по медиите, подготовка за репортажи, речи и други инициативи в България и чужбина.
Без значение какво продавате – кажете го така, че да го купят. С нас ще Ви видят така, както искате и ще чуят това, което искате. Защото... няма значение какво ще кажеш, а как ще го кажеш.
Повечето материали се изготвят бързо, но средно отнемат около 1 час. Работим по всякакви проекти, така че цената се определя и в зависимост от сложността на проекта.
Например около страница текст за публикация отнема средно 15 минути (което прави цена около 50 EUR), писането на радио реклама от 60 секунди отнема средно около 1 час, подготовка за реч или интервю средно около 15 минути – 1 час и др. Проектите се изготвят
изключително бързо именно защото ги правят специалисти с опит не само в България, но и с проекти в САЩ, Ирландия, Великобритания, Франция – това са хора, които не просто знаят какво правят, те са работили това в страните, където тази област е сред най-високо развитите!
Цена на час работа – 200 EUR (397,17 лв)
За контакти: 0886 52 30 87 и [email protected]
Влез в профила си или се регистрирай, за да не губиш наблюдаваните обяви, търсенията си и следваните потребители – ще ги имаш навсякъде с теб.
Вход/Регистрация