Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1
Цена на кв.м.
2026 €/кв. м.
Адрес Недвижими имоти предлага голям едностайно жилище в луксозна жилищна сграда в кв. Левски, гр. Варна! Имотът е със следното функционално разпределение: коридор, голяма стая , разделена на кътове : дневна с кухненска част и спалня, баня с тоалетна, две тераси. Към жилището има килер на етажа.
На предпочитано място за живеене в гр.Варна, близост до три университета, Езикова гимназия, детски градини, магазини и училища, както и спирки на градския транспорт.
Нова тухлена сграда с добра архитектура и високо качество на строителство. Луксозна жилищна сграда, разположена върху парцел с площ 499 кв.м. Състои от 1 подземно ниво, където са разположени парко-места за паркиране на автомобили и 8 надземни нива,където са разположени 17 просторни, светли с функционално разпределение и различна големина 2-стайни, 3-стайни и 4-стайни жилища, 7 кабинета от първи до осми етаж, както и 1 магазин /търговска площ/ на първи-партерен етаж. Жилищата се предлагат в степен на завършеност по БДС.
Сградата е умело ситуирана с много въздух и пространство около нея, като основна цел на проекта е осигуряването на функционално и удобно пространство в жилищата. Нова сграда с луксозни общи части. Отлична инвестиция. Много изгодни цени.
Обади се сега и цитирай този код 675719
Преглеждания: 2
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.