Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1
Цена на кв.м.
2748 €/кв. м.
Реф. : 24106
Тристаен апартамент за продажба в гр. Варна, кв. Левски.
Имот, в който всичко вече е направено остава само да влезете и да живеете. Апартаментът е след основен ремонт, изпълнен до ключ с внимание към детайла и усещане за уют. Пространствата са светли и хармонични, с ясно усещане за ново начало и спокойствие.
Всекидневната носи усещане за простор и комфорт, спалните са тихи и предразполагат към пълноценна почивка, а цялостната атмосфера на жилището създава дом, а не просто квадратни метри. Ремонтът е направен с мисъл за дългосрочно ползване чисти линии, свежи цветове и функционалност.
Разположен в кв. Левски един от най-предпочитаните райони на Варна, с удобен достъп до университети, магазини, училища и градски транспорт. Това е място, където градът е близо, но шумът остава навън.
Апартамент, който не се нуждае от обещания той просто ви очаква.
За повече информация
Антон Янев
0883555604
Компас Недвижими Имоти - 'Когато посоката е вярна..!'
Преглеждания: 9
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.