Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Докторски паметник
Цена на кв.м.
7531 €/кв. м.
BULGARIA SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY има удоволствието да представи на Вашето внимание изключителен аристократичен многостаен имот с история и характер. Разположен в самото сърце на София, в един от най-престижните и желани квартали – Оборище, имотът предлага неповторима атмосфера и престижна градска среда. Подходящ е както за живеене, така и за преотдаване.
Районът е заобиколен от паркове, изискани ресторанти, художествени галерии и богат културен живот, което превръща локацията в символ на класа, комфорт и стил.
ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА
Имотът разполага с 239 кв.м разгъната застроена площ, впечатлява с мащаб, въздух и аристократочно присъствие.
Функционалното и класическо разпределение включва:
представителен просторен салон, елегантно обособен в три зони;
две спални;
Още една стая подходяща за кабинет, дрешник, сервизно помещение, стая за игра;
кухня;
баня с тоалетна;
допълнителна тоалетна за гости;
Втори вход;
Два балкона;
ПРЕДИМСТВА НА ИМОТА
Големите помещения, високи тавани и южно изложение дават възможност за отличено персонализиране според изискванията на бъдещия собственик;
Имота разполага и с камина, за допълнителен комфорт;
Чудесна локация;
ТЕЦ;
Асансьор.
Реф. 7869
Преглеждания: 6
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.