Продава 3-СТАЕН, гр. София, област София-град
Цена на кв.м.
2001 €/кв. м.
!Директно от инвеститор без комисионна!
Атрактивна схема на плащане 10% на предварителен договор и 90% на акт 16.
Апартамента се намира на първи надпартерен етаж.
Застроената площ е 99,4 кв.м.
Далия е елегантна бутикова сграда само с 12 апартамента, проектирана с внимание към всеки детайл, за да осигури на своите обитатели комфорт, сигурност и усещане за дом от висок клас. Разположена в тиха и удобна част на кв. Левски, София, сградата съчетава модерен архитектурен стил с безкомпромисно качество на изпълнение.
Сградата се намира в една от най-предпочитаните жилищни зони на София- кв. Левски, с отлична инфраструктура, бърз достъп до центъра и Околовръстния път, близост до училища, детски градини, супермаркети, здравни заведения и спирки на градски транспорт. Идеална среда както за млади семейства, така и за инвестиция. Точния адрес на сградата е ул. Поп Груйо 21.
Жилищата в сграда Далия се предлагат в различни квадратури и типове двустайни и тристайни апартаменти, с оптимални разпределения и просторни балкони. Всеки апартамент е проектиран с мисъл за максимално естествено осветление, уединение и уют.
Първокласни материали: тухли Wienerberger, фасадна система с HPL панели, 6-камерна дограма с троен стъклопакет и нискоемисионно стъкло;
-Луксозни общи части с естествен камък, дизайнерско осветление и безшумен хидравличен асансьор;
-Контролиран достъп и видеонаблюдение сигурност за цялото семейство;
-Паркоместа и гаражи, с възможност за зарядна станция за електромобили.
Строителството на сграда Далия стратира на 28.10.2025 г. В момента е на етап първа плоча. Предвиденият срок за завършване е до 11 м. 2027г.
Преглеждания: 12
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.