Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци → Обява 53642394

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци, снимка 1 - Апартаменти - 53642394 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци, снимка 2 - Апартаменти - 53642394 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци, снимка 3 - Апартаменти - 53642394 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци, снимка 4 - Апартаменти - 53642394 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци, снимка 5 - Апартаменти - 53642394 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Драгалевци
гр. София, Драгалевци Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 12:57 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
105 кв. м.
Цена на кв.м.
2238 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Представяме ви прекрасен двустаен апартамент в един от най-добрите райони на София кв. Драгалевци. Имота е разположен на 2-ри етаж над магазини. Разполага с хол с кухненски бокс, спалня, 1 баня с тоалетна , 2 тераси. Отоплението е на ГАЗ. Апартамента е с югозападно и северно изложение.

Възможност за покупка на допълнителни външни паркоместа на цена от 15 000 евор с ДДС. Огледи в удобно за клиента време.
Преглеждания: 200
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
235 000 € 459 620,05 лв
Цената е с включен ДДС