Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 6 → Обява 53682493

Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 6, снимка 1 - Апартаменти - 53682493 Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 6, снимка 2 - Апартаменти - 53682493 Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 6, снимка 3 - Апартаменти - 53682493 Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 6, снимка 4 - Апартаменти - 53682493 1/4
Продава двустаен апартамент в кв. Люлин 6
гр. София, Люлин 6 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 17 април в 10:17 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
64 кв. м.
Цена на кв.м.
2406 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
7
Брой етажи
8
Година
1989

Агенция за недвижими имоти има удоволствието

да Ви представи двустаен апартамент с локация ж.к.
Люлин 6. Намира се в близост

до супер маркет, заведения, спирки на градски транспорт и зона за спорт и

отдих. Имотът разполага с площ 64 кв.м. и се състои от: входно антре, хол,

кухня с трапезария, спалня, баня с тоалетна и тераса. Жилището се предлага

напълно обзаведено и оборудвано с всичко необходимо за едно домакинство.

Изложение ЮГ/ЗАПАД. Отопление ТЕЦ. За повече информация на горепосочения имот

или други предложения, може да се свържете с нас на посочения телефон.

Реф.номер:
3127022.

Преглеждания: 154
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
154 000 € 301 197,82 лв