Продава 2-СТАЕН, гр. Благоевград, Широк център
Цена на кв.м.
1270 €/кв. м.
Двустаен апартамент в широкия център на Благоевград до болница Пулс
Предлагаме за продажба уютен двустаен апартамент с обща площ от 62,65 кв.м, разположен на (кота +2.60) в новострояща се сграда. Жилището включва: входно антре, просторна дневна с кухненски кът, комфортна спалня, баня с тоалетна и тераса.
Апартаментът ще се предаде на новите собственици в следното състояние: монтаж на входна врата, шпакловани стени, подова замазка, изпълнени Ел и ВиК инсталации, петкамерна PVC дограма. Общите части на сградата са луксозни и стилно завършени.
Сградата се строи с модерни материали и съвременни стандарти за качество и естетика. Очаквано издаване на Акт 16 2027 г. Възможни са гъвкави схеми за плащане за купувачи на ранни етапи на строителството.
Допълнително към апартамента се предлагат: паркомясто на цена от 18 000 и гараж на цена от 22 000 , което осигурява пълно удобство за собствениците. Обява с реф. 42672
Преглеждания: 17
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.