Sony STR-DA50ES → Обява 53775981
Sony STR-DA50ES
гр. Горна Оряховица, Велико Търново Наблюдавай
Публикувана/обновена на 07 май в 06:26 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Предлагам Sony STR-DA50ES – модел от легендарната серия Sony ES (Elevated Standard).
📞 Телефон за връзка:0886740535.
📍 гр.Горна Оряховица – възможна доставка с Еконт или Спиди с преглед и тест.
Това НЕ е стандартен ресивър на Sony.
Това е ES – най-високият клас на марката от златната ера на аудио техникатa.
🔊 Технически характеристики (истинска мощ под капака).
Изходна мощност: 120 вата на канал на 8Ω. (стерео).
Съраунд изход:2 по 120W (отпред), 120W (централно),2 по 120W (отзад).
Система: 5.1 канален AV ресивър.
Поддръжка:Dolby Digital (AC-3),DTS,Dolby Pro Logic.
Честотен диапазон: 10 Hz – 50 kHz.
Общо хармонично изкривяване (THD): едва 0.05%.
FM/AM тунер с прецизна настройка.
Цифрови входове: оптичен и коаксиален.
Аналогови входове: CD, Phono, Tape, Video и др.
Видео връзки: Composite и S-Video.
Импеданс на натоварване на високоговорителя:4Ω до 16Ω.
Размери:430 × 160 × 410 мм.