1/2
Продава МНОГОСТАЕН, гр. Варна, Погреби
Цена на кв.м.
1125 €/кв. м.
На вниманието Ви предлагаме уникален панорамен апартамент. В чисто нова сграда с А16. На минути пешеходно разстояние до Катедралата и Операта. За любителите на красивите гледки и просторните стаи, този мезонет е точното предложение! Състои се от две спални 28 м2 и 20 м2 , санитарен възел и коридор на първо ниво и дневен тракт 50м2 и 60м2 панорамна тераса на второ ниво . Чиста площ 207,91м2.
Сградата е стилна и елегантна, с асансьор и контрол на достъпа. С луксозни общи части и малко на брой апартаменти.
В близост до имота се намират магазини, училища, автобусна спирка, детски градини, детска площадка, което го прави изключително удобно място за живеене.
Без трафик и задръствания! Всичко на пешеходно разстояние! Тих и спокоен район, с предимствата на централната част на града.
За повече информация тел. 0888671163 Марияна Иванова
Преглеждания: 5
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.