Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2 → Обява 53813619

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 1 - Апартаменти - 53813619 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 2 - Апартаменти - 53813619 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 3 - Апартаменти - 53813619 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 4 - Апартаменти - 53813619 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 5 - Апартаменти - 53813619 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 6 - Апартаменти - 53813619 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2, снимка 7 - Апартаменти - 53813619 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Младост 2
гр. Варна, Младост 2 Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 15:17 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
62 кв. м.
Цена на кв.м.
2863 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
2026
ЕРА Лайф обявява за продажба апартамент разположен на шести етаж от шест в нова жилищна сграда със Акт 16 с площ 62 кв.м. Имотът е със следното разпределение: входно антре, дневен тракт с кухненски бокс, спалня, тераса с излаз от двете стаи, ниша/перално и комбинирана баня с тоалетна. Жилището е със статут на апартамент. Към имота има и паркомясто.

Изложение на имота: юг. Апартаментът е напълно завършен. Подовата настилка е ламиниран паркет и гранитогрес. Стените са боядисани с латексова боя. Апартаментът се продава с цялото налично обзавеждане и оборудване. Отоплението е на ток. Има възможност за закупуване на външно паркомясто на цена от 10 000 евро.. Имотът е среден, без външни стени и отстъпи.

Луксозна тухлена кооперация с контролиран достъп и много добре поддържани общи части. Функционира асансьор. Код: 0708996

Недвижимият имот се намира в един от добре уредените райони в морския град. Основно училище, професионални гимназии, детска градина, детска ясла, магазини, търговски обекти и др. Код: 0708715
ЕРА е лицензиран КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК и предлага БЕЗПЛАТНА консултация на своите клиенти!

Всеки имот предлаган от ЕРА е проверен, посетен на място и заснет от наш консултант.

Оферта 0708996
Преглеждания: 118
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЕРА ЛАЙФ Виж всички 149 обяви
Препоръчани за теб
Популярни търсения: имоти варна без посредник
Цена:
177 500 € 347 159,83 лв
Цената е с включен ДДС