Продава ПАРЦЕЛ, гр. София, Бояна
Парцелът е съставен от два УПИ и се намира на много добра локация с невероятна гледка към София и Витоша планина, в тих и спокоен район, в близост до ул. Беловодски път, в един от най-престижните жилищни квартали на София Бояна.
Имотът попада в зона Жм3-жилищна малкоетажна зона със следните показатели: плътност на застрояване 10%, КИНТ 0.1 и кота било 7.5 метра. Парцелът позволява изграждане на няколко еднофамилни къщи или модерна жилищна сграда.
Районът се отличава с много зеленина, чист въздух и висок стандарт на обитаване, заобиколен от нови жилищни сгради и луксозни еднофамилни къщи. Комуникациите ток и вода са налични в близост до имота. Перфектен достъп по широк асфалтов път.
Предлагаме и съседни парцели, което дава възможност за реализиране на по-мащабен жилищен комплекс от луксозни къщи. Имотът представлява отлична инвестиция в престижна и екологично чиста среда с висока стойност и перспективи за развитие.
За повече информация и огледи:
Михаил Септемвриев
тел. 0887552172
тел. 0888881665
[email protected]