Prodavam apartament v grad Tutrakan → Обява 53869078

Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 1 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 2 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 3 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 4 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 5 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 6 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 7 - Апартаменти - 53869078 Prodavam apartament v grad Tutrakan, снимка 8 - Апартаменти - 53869078 1/8
Prodavam apartament v grad Tutrakan
гр. Тутракан, Силистра Наблюдавай

Публикувана/обновена на 17 май в 00:06 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
88 кв. м.
Цена на кв.м.
773 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
5
Брой етажи
5
Година
1984
Prodavam apartament sled osnoven remont gotov za jiveyene v gornata cast na grada blizo do parka ima si asansiyor.
Преглеждания: 488
Оценка 4.4 от 99 гласа.
Цена:
68 000 € 132 996,44 лв