Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Свети Никола
Цена на кв.м.
2280 €/кв. м.
'Купи в България' предлага за продажба двустаен апартамент в новострояща се малка бутикова сграда, разположена в район м-т Траката, гр. Варна.
Апартаментът е разположен на трети етаж в четириетажна жилищна сграда, отличаваща се с модерна архитектура, високо качество на строителството и използване на съвременни материали и технологии.
Разпределение:
Просторна дневна с кухненски бокс - 28,53 кв.м.
Спалня - 13,36 кв.м.
Баня с тоалетна - 4,03 кв.м.
Коридор
Тераса
Изба с площ 6,75 кв.м.
Сградата е проектирана с ограничен брой жилища, което гарантира тишина, уют и комфорт на живущите. Районът е един от най-предпочитаните във Варна с бърз достъп до центъра на града, курортите и морето.
Схема на плащане:
При издадено разрешение за строеж 10% от стойността
При започване на строителството 20%
При достигане на кота +0.00 20%
При издаване на Акт 14 30%
При Акт 15 15%
При Акт 16 5%
Имотът е подходящ както за постоянно живеене, така и за инвестиция. Възможност за съдействие при ипотечно финансиране чрез лицензирани кредитни консултанти на Купи в България .
За повече информация и огледи моля свържете се с нас на посочените телефонни номера! ID:35312
Преглеждания: 6
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.