Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1 → Обява 54106048

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 1 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 2 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 3 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 4 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 5 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 6 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 7 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 8 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 9 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 10 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 11 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 12 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 13 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 14 - Апартаменти - 54106048 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1, снимка 15 - Апартаменти - 54106048 1/15
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 1
гр. Варна, Възраждане 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 15 май в 09:17 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
75 кв. м.
Цена на кв.м.
1599 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
Най- ниска цена в сградата! Голям Двустаен! Арканум груп Недвижими имоти продава ексклузивно просторен двустаен апартамент, до парк Възраждане, гр. Варна! Апартаментът се намира до Кауфланд и Лидъл. Апартаментът е 75 кв.м, със следното функционално разпределение: входно антре, голяма дневна с кухненска част 28 кв. м, спалня 12,5 кв.м, баня с тоалетна, тераса.
Очакван акт 16 - юли 2026г.
На една минута от спирка на градския транспорт, супермаркети, училища, детски градини.
ПРЕДИМСТВА: Изключително комуникативно местоположение! Среден етаж! Цена ! Високо качество на строителство.
За информация и огледи, не се колебайте да се свържете с нас на тел. 0878449249
Код на обява : 7145432
Преглеждания: 107
Другите търсят също
Обяви на потребителя АРКАНУМ ГРУП Виж всички 408 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
119 900 € 234 504,02 лв
Цената е с включен ДДС