Продава 1-СТАЕН, гр. Враца, Дъбника → Обява 54109692

Продава 1-СТАЕН, гр. Враца, Дъбника
гр. Враца, Дъбника Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 11:46 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
41 кв. м.
Цена на кв.м.
1268 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Година
1980
Гарсониера , южна с тераса пред хола и кухнята.

'БГ ИМОТИ' предлага : безплатна юридическа консултация, както и консултация за кредитиране при желание от страна на купувача, при най - изгодни условия, за клиенти на агенцията.
Преглеждания: 166
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
52 000 € 101 703,16 лв
Не се начислява ДДС