Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас → Обява 54152229

Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54152229 Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54152229 1/12
Продава 1-СТАЕН, гр. Ахелой, област Бургас
гр. Ахелой, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 19 май в 23:15 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
53 кв. м.
Цена на кв.м.
1019 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Явлена предлага за продажба едностаен апартамент - тип студия на ТОП локация в хубав комплекс, близо до центъра в Ахелой и само на 500м. от плажа. Комплексът разполага с басейн, детска площадка, барбекю зона, свободно паркиране в района, Имотът се продава в абсолютно завършен вид и обзаведен. Комплексът е проектиран за целогодишно обитаване. Жилището е разположено на четвърти /предпоследен/ етаж с обща площ от 52.46 кв.м., и е готово за ползване от новите си собственици. Годишната такса подръжка е 550 евро. Индивидуални партиди за ток и вода. Заповядайте на оглед! При извършване на оглед се подписва Възлагателен Договор, Протокол за оглед и съпътстващите документи съгласно ЗЗЛД и ЗМИП. Дължима комисионна от купувача. Брокер Таня Арабаджиева. Код на имота РА2596 (yavlenaCOM/168631).
Преглеждания: 97
Цена:
54 000 € 105 614,82 лв
Цената е с включен ДДС