Тристаен Въстанически → Обява 54215813

Тристаен Въстанически , снимка 1 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 2 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 3 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 4 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 5 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 6 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 7 - Апартаменти - 54215813 Тристаен Въстанически , снимка 8 - Апартаменти - 54215813 1/8
Тристаен Въстанически
гр. Пловдив, Въстанически Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:19 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
80 кв. м.
Цена на кв.м.
1374 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
1
Брой етажи
6
Година
1979
Описание за имот № 57338 Топ оферта и цена за района Описание за имот 57338 Продаваме Четиристаен апартамент в град Пловдив в квартал Въстанически до магазин Слънчеви лъчи-1 цена 109 950 евро.Зеленчуков пазар и училища, детски градини и много магазини Апартаментът е 80 кв.м чиста квадратура в панелен блок и се състои от две спални, хол и отделна кухня, баня, тоалетна и тераса. В двете спални и хола има естествен паркет. Чиста квадратура 80 кв.м без да е правено преустройство, на първи жилищен етаж.. Агенцията съдейства и с кредит от банка.; Агенцията е с ключ. 0896064030 имоти мм.
Преглеждания: 123
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
109 950 € 215 043,51 лв