Дава под наем МНОГОСТАЕН, гр. София, Център
Bulgarimmo представя на Вашето внимание изключителен многостаен мезонет под наем със самостоятелен вход, разположен в идеалния център на София, на ул. Кирил и Методий 88. Имотът впечатлява с рядко срещано съчетание от простор, характер, функционалност и градска локация, което го прави отличен избор както за комфортно градско живеене, така и за co-working пространство, представителен офис или shared living концепция.
Жилището е ситуирано на два етажа и разполага с чиста жилищна площ от 183 кв.м, организирана изключително практично и удобно. Още с влизането прави впечатление самостоятелният достъп, който създава усещане за независимост, уединение и завършеност на имота качество, което е особено ценно както при жилищно, така и при бизнес ползване.
На първо ниво е развита впечатляваща дневна зона с огромен хол, който предлага множество възможности за обособяване на различни функционални кътове според нуждите на бъдещия наемател. Отделната кухня е просторна, модерно изпълнена и напълно подходяща както за ежедневно ползване, така и за обслужване на по-голям брой обитатели или работещи в пространството. Имотът разполага общо с четири спални, което позволява гъвкавост при разпределението както като самостоятелни спални помещения, така и като кабинети, заседателни зони, работни стаи или помещения за екипна работа.
Мезонетът разполага с две бани и две отделни тоалетни, което е сериозно предимство при по-интензивно ежедневно използване, независимо дали имотът ще се обитава от семейство, няколко съжителстващи наематели или ще се използва за офисна и co-working дейност. Пространствата са светли, с високи тавани, добро естествено осветление и усещане за обем, което допълнително подчертава характера на имота.
Интериорът е решен в съвременен стил с изчистени линии, топли цветове и модерни акценти, които създават уютна, но същевременно представителна атмосфера. Съчетава се отлично усещането за дом с възможността имотът да бъде използван и като функционално работно пространство. Наличието на големи помещения, отделни стаи и самостоятелен вход превръщат този мезонет в наистина рядко предложение за центъра на София.
Локацията на ул. Кирил и Методий 88 е едно от най-силните предимства на имота. Намира се в сърцето на столицата, в район с бърз достъп до ключови булеварди, градски транспорт, административни и търговски обекти, заведения, магазини, културни забележителности и всички удобства на централния градски живот. Районът е особено подходящ както за активен градски начин на живот, така и за развиване на дейност, която изисква престижен и комуникативен адрес.
Това е имот с ясно изразена идентичност, голям потенциал и многостранно приложение подходящ за наематели, които търсят не просто квадратура, а стойност, атмосфера и възможност да използват пространството по интелигентен и ефективен начин. Независимо дали търсите нов дом в центъра на София, представителен офис, co-working среда или shared living решение с висок стандарт, този мезонет заслужава Вашето внимание.
За повече информация и организиране на оглед, свържете се с екипа на Bulgarimmo.
Преглеждания: 12
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.