Продава ПАРЦЕЛ, гр. София, Овча купел 1
Парцелът се намира на тихо и спокойно място в близост до ул. Житница , като същевременно предлага удобен достъп до основни пътни артерии. Разположен е в близост до бул. Президент Линкълн и на около 400 метра от магазин Kaufland, което осигурява отлична градска среда с бърз достъп до търговски обекти и услуги.
Имотът е ъглов, с лице към две асфалтови улици, налични са всички необходими комуникации ток, вода и канализация. Районът е застроен предимно с нискоетажни сгради, създаващи спокойна и добре уредена жилищна среда.
Парцелът попада в зона Жс -жилищна зона с преобладаващо средноетажно застрояване, като е предвиден за изграждане на жилищна сграда Г+3 на калкан. Това го прави отлична възможност за реализиране на жилищен проект в търсен и развиващ се район, подходящ както за инвестиция, така и за строителство с цел продажба или отдаване под наем.
За повече информация и огледи:
Михаил Септемвриев
тел.0887552172; тел. 0887244651
[email protected]