Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3 → Обява 54352583

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 1 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 2 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 3 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 4 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 5 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 6 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 7 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 8 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 9 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 10 - Апартаменти - 54352583 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3, снимка 11 - Апартаменти - 54352583 1/11
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Възраждане 3
гр. Варна, Възраждане 3 Наблюдавай

Публикувана/обновена на 13 май в 13:01 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
61 кв. м.
Цена на кв.м.
1754 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2026
🏡✨С АКТ 16 🏡✨НОВ ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ 🏡✨ПАНОРАМНА ГЛЕДКА ВАРНА ✨🏡

📍 Локация: кв. Възраждане 3
📐 Площ: 61 кв.м
🏢 Етаж: 1-ви висок от 4
☀️ Изложение: Югозапад
💶 Цена: 107 000
Опция за покупка на паркомясто

Агенция Адмирал Риъл Естейт предлага за продажба уютен и функционален 🛋️ двустаен апартамент в нова тухлена сграда с АКТ 16 ✅

🔹 Разпределение:
✔️ Входно антре
✔️ Просторна дневна с кухненска част
✔️ Самостоятелна спалня с излаз на тераса 🌅
✔️ Баня с тоалетна 🚿
✔️ Килер / складово помещение 📦

🏗️ Жилището се издава по БДС, което ви дава възможност да го завършите изцяло по свой вкус и стил 🎨

🌳 Районът е изключително предпочитан и бързо развиващ се:
🛒 Kaufland, Lidl и магазини
🏫 Училища и детски градини
🚌 Отличен градски транспорт
🌿 Зелени площи и детски площадки

💼 Имотът е отличен както за живеене, така и за инвестиция с висока доходност от наем!

🏦 Съдействие за банково финансиране при преференциални условия.

📞 За повече информация и огледи:
Преслав Пламенов 0878 699 193

🔑 Агенция Адмирал Риъл Естейт
📌 Обява 229195
Преглеждания: 41
Другите търсят също
Обяви на потребителя АДМИРАЛ РИЪЛ ЕСТЕЙТ ЕООД Виж всички 854 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
107 000 € 209 273,81 лв
Не се начислява ДДС