Продава 2-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас
Цена на кв.м.
1858 €/кв. м.
ПОРТФОЛИО БЕСТ ПРОПЪРТИС представя
Апартамент в новострояща се сграда Свети Никола с площ от 53 кв.м. Сградата ще бъде завършена до края на 2026 година. В момента сградата е с етап на строителство до Акт 14 и е подходяща за кредитиране.
Жилището е ситуирано на етаж 3. Състои се от: коридор, хол с кухненски бокс, спалня и баня със санитарен възел, широка тераса, позволяваща обзавеждане. Апартаментът ще бъде изцяло завършен до ключ със завършена баня с плочи и санитария, подови настилки, стени на мазилки.
Сградата е модерна, съвременна с естетична фасада от декоративна мазилка и елементи от желязо. Намира се непосредствено до плажа на гр. Поморие в Стария град и на 5 минути пеша от главната търговска улица.
Апартаментът е подходящ за целогодишно живеене, но поради атрактивната си локация е отличен и за инвестиционна покупка, с цел отдаване под наем за летния сезон или дългосрочно.
Уважаеми клиенти и колеги моля свържете се с отговорния брокер по тази оферта!
Отговорен брокер: Ангел Ангелов
Можете да разгледате нашето селектирано портфолио с имоти на адрес: www.portfoliobp.com!
Вече 5 години сме до Вас, във Вашата имотна сделка! Благодарим Ви, че ни избрахте!
Преглеждания: 7
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.