Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански → Обява 54365629

Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански, снимка 1 - Апартаменти - 54365629 Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански, снимка 2 - Апартаменти - 54365629 Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански, снимка 3 - Апартаменти - 54365629 Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански, снимка 4 - Апартаменти - 54365629 Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански, снимка 5 - Апартаменти - 54365629 Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански, снимка 6 - Апартаменти - 54365629 1/6
Продава 1-СТАЕН, гр. Шумен, Добруджански
гр. Шумен, Добруджански Наблюдавай

Публикувана/обновена на 20 май в 13:39 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
54 кв. м.
Цена на кв.м.
1278 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
1
Година
1980
Гарсониера в кв. Добруджански отлична инвестиция

Първи етаж 54кв.м, изток-запад изложение. Жилище с функционално разпределение просторен хол с кът за спане,кухня преустроена на спалня.Отделна кухня и усвоени тераси, които увеличават полезната площ.
Баня с тоалетна в едно помещение. Към имота има и изба.
Апартаментът се предлага необзаведен идеална възможност да го направите изцяло по свой вкус.
Подходящ както за живеене, така и за отдаване под наем.
Моля, агенции да не ме притесняват.
Преглеждания: 212
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
69 000 € 134 952,27 лв
Не се начислява ДДС