Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик → Обява 54377517

Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 1 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 2 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 3 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 4 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 5 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 6 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 7 - Апартаменти - 54377517 Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик, снимка 8 - Апартаменти - 54377517 1/8
Продава 2-СТАЕН, гр. Белово, област Пазарджик
гр. Белово, Пазарджик Наблюдавай

Публикувана/обновена на 20 май в 21:40 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
43 кв. м.
Цена на кв.м.
860 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
4
Година
1980
Двустаен апартамент Малко Белово.

Жилището е разположено на четвърти етаж в осеметажен панелен блок.

Апартамента разполага хол, спалня, кухня с усвоена тераса, баня с тоалетна.

Жилището се продава частично обзаведено.

Свободно паркиране около имота.

Възможен коментар на цената след оглед.
Преглеждания: 172
Цена:
37 000 € 72 365,71 лв
Не се начислява ДДС