Hitachi HMA-8500 + Hitachi HCA-8500 / Крайно стъпало + Предусилвател
Доставка
Лично предаване; Купувача
Страхотен сет на HITACHI в много добро състояние. Обявата я пускам от името на приятел и за въпроси относно техниката моля позвънете на 0898788218. Намира се в Бургас
❗Тунера е продаден❗
Hitachi HMA-8500 MKII Високопроизводителен стерео усилвател на мощност от средата на 80-те години, легендарен с използването на MOS-FET технология и масивни аналогови VU метри. Разполага с истинско двойно-моно оформление с два отделни силови трансформатора и независими компоненти за захранване за всеки канал.
Изходна мощност: 100 вата на канал в 8 ома (стерео).
Мостов режим: Възможност за до 200W–300W в моно (мостов) режим.
Честотна характеристика: Изключително широка, варираща от 0,5 Hz до 100 kHz.
Общо хармонично изкривяване (THD): Изключително ниско при 0,005%.
Съотношение сигнал/шум: 118 dB.
Тегло: Приблизително 15,8 кг.
Hitachi HCA-8500 MKII. Висококачествен стерео контролен предусилвател, произведен между 1983 и 1988 г. Това е допълнение към известния усилвател на мощност HMA-8500 MKII , който е добре познат със своите големи VU метри и MOSFET схеми.
HCA-8500 е хвален за своя „плавен и музикален“ звуков подпис в сравнение с някои от по-ярко звучащите си съвременници. Докато усилвателят на мощност в серията често е „звездата“ заради визуалната си привлекателност, HCA-8500 се счита за солиден, отделен компонент от аудиофилски клас, който минимизира електрическите смущения чрез изолиране на предварителното усилване.
Преглеждания: 71
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.