Дава под наем 2-СТАЕН, гр. Варна, Левски 1
АРКАНУМ ГРУП НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ПРЕДЛАГА ПОД НАЕМ:
ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ / КВ. ЛЕВСКИ
Предлагаме уютен и функционален двустаен апартамент, разположен в един от най-предпочитаните и добре развити райони на гр. Варна кв. Левски. Локацията се отличава с отлична инфраструктура, спокойна жилищна среда и бърз достъп до центъра на града.
Жилището е с площ от 60 кв.м и се намира на 2-ри етаж в поддържана сграда. Апартаментът е напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно домакинство, като е готов за незабавно нанасяне.
Разпределение:
Светла всекидневна с кухненска част
Самостоятелна спалня
Баня с тоалетна
Коридор
Тераса
Имотът предлага комфортна и практична жилищна среда, подходяща както за сам човек, така и за двойка, търсещи спокоен и добре организиран дом.
Районът е изключително удобен и комуникативен в непосредствена близост се намират спирки на градски транспорт, супермаркети, магазини, заведения, аптеки и детски площадки, което прави ежедневието лесно и удобно.
Апартаментът е отличен избор за хора, които търсят комфорт, добра локация и готово за живеене жилище в един от най-предпочитаните квартали на Варна.
КОД :7147909
Преглеждания: 6
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.