Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница → Обява 54483576

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 1 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 2 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 3 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 4 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 5 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 6 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 7 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 8 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 9 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 10 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 11 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 12 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 13 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 14 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 15 - Апартаменти - 54483576 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница, снимка 16 - Апартаменти - 54483576 1/16
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Виница
гр. Варна, Виница Наблюдавай

Публикувана/обновена на 09 май в 14:12 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
80 кв. м.
Цена на кв.м.
2188 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2024
🔥ДВУСТАЕН | ВИНИЦА | АКТ 16 | 2 ПАРКОМЕСТА | МОРСКА ПАНОРАМА 🌊

Код оферта: 4555

👉 Имоти Триумф предлага просторен двустаен апартамент в нова сграда от 2024 г. с Акт 16 в кв. Виница.

Жилище за хора, които искат светлина, простор и гледка, а не поредната тъмна кутия . Апартаментът е с площ от 80 кв.м, изцяло южен, без крайни стени и с невероятна морска панорама от всяка стая.

Огромната дневна от 32 кв.м спокойно побира кухня, трапезария и зона за почивка, без да се чудите къде да сложите масата или дивана. Спалнята е нормален размер, с място за голям гардероб, а лоджията е идеална за сутрешно кафе с гледка към морето.

Разпределение:

👉коридор
👉голяма баня с тоалетна
👉просторна спалня
👉тераса тип лоджия
👉дневна 32 кв.м с място за кухня и трапезария
👉 400м от спирка
👉 И големият плюс ДВЕ ПАРКОМЕСТА В ЦЕНАТА 🚗🚗

Спирате да мислите къде ще паркирате след работа или дали ще има място пред блока.

Имот с много въздух, слънце и усещане за простор рядка комбинация във Виница.

📞 За повече информация и огледи: свържете се с нас!

Консултант Недвижими Имоти : Найден Миланов -0893477699

С нас намираш бързо, купуваш умно и живееш щастливо! 🏡🍀✅
Преглеждания: 11
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
175 000 € 342 270,25 лв
Не се начислява ДДС