Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка → Обява 54498973

Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 1 - Апартаменти - 54498973 Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка, снимка 2 - Апартаменти - 54498973 1/2
Продава 3-СТАЕН, гр. Пловдив, Кършияка
гр. Пловдив, Кършияка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 09:55 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
113 кв. м.
Цена на кв.м.
1500 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2026
БИЛДИНГ БОКС предлага за продажба двустаен апартамент с АКТ15 в гр. Пловдив.

Предимства на имота:
- ЛОКАЦИЯ: Намира се в новата част на кв. Кършияка, в близост до река Марица и нова сграда на Пловдивския университет. Предпочитан район за живеене.
- РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Всекидневна с кухненски бокс, спалня, антре, баня с тоалетна и тераса.
- ПЛОЩ: Апартаментът е с обща площ от 113 кв.м
- ЕТАЖНОСТ: 2-ри етаж от общо 6.
- ОТОПЛЕНИЕ: Електричество.
- ИЗЛОЖЕНИЕ: ЗАПАД/СЕВЕР/ИЗТОК.
- ПАРКИРАНЕ: Възможност за закупуване на гараж.
- СГРАДА: Модерна сграда, проектирана от инвеститор с опит и история в гр. Пловдив.
- ЕТАП НА СТРОИТЕЛСТВО: Сградата е с АКТ15.

БИЛДИНГ БОКС предоставя безплатна консултация и съдействие при финансиране на избрания от Вас имот.
Оферта 11429
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
169 500 € 331 513,19 лв
Цената е с включен ДДС