Продава 3-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
Цена на кв.м.
2491 €/кв. м.
Coastal Dreams | 2 спални | Панорамна морска гледка
💶 Цена: 279 000
📍 Локация: Свети Влас
📐 Площ: 112 кв.м
🛏 Стаи: 3
🏢 Етаж: 2
📄 Акт 16
💳 Такса поддръжка: 1900 /година
Предлагаме за продажба изключителен апартамент с две спални в престижния комплекс Coastal Dreams един от най-желаните комплекси на първа линия в Свети Влас.
Основното предимство на този имот е впечатляващата панорамна гледка към морето и отличната локация само на 40 метра от плажа. Тук всеки ден започва с шума на вълните, свеж морски въздух и усещане за спокойствие и комфорт.
✨ Апартаментът е напълно обзаведен и готов за нанасяне. Интериорът е изпълнен в меки и елегантни тонове, които създават уютна и релаксираща атмосфера. Големите панорамни прозорци осигуряват изобилие от естествена светлина и разкриват невероятна морска панорама.
Разпределение:
просторна дневна с трапезария;
модерна кухня с висок клас електроуреди;
две уютни спални;
две стилни бани с тоалетни;
голяма тераса с фронтална гледка към морето;
складово помещение 4,3 кв.м.
🏖 Coastal Dreams е елитен комплекс на първа линия с отлично поддържана територия, висок стандарт на строителство и удобна локация в близост до цялата инфраструктура на Свети Влас.
Имотът е отличен избор както за целогодишно живеене и незабравими летни почивки, така и като сигурна инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Преглеждания: 32
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.