Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река → Обява 54501094

Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 1 - Апартаменти - 54501094 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 2 - Апартаменти - 54501094 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 3 - Апартаменти - 54501094 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 4 - Апартаменти - 54501094 1/4
Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река
гр. София, Сухата река Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:25 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
129 кв. м.
Цена на кв.м.
5271 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2022
Просторен многостаен апартамент в кв. Сухата река, разположен в малка жилищна сграда с Акт 16 от 2022 г., в близост до метростанция Хаджи Димитър , парк Заимов и площад Родина. Жилището се отличава с правилни форми на помещенията, високи тавани и усещане за простор.

Цена:680000
Етаж: 5 от 6
Площ: 129 кв.м
Вид имот: многостаен апартамент
Сграда: тухлена сграда с Акт 16 от 2022 г., отлично поддържани общи части и видеонаблюдение
Разпределение: дневна с трапезария и кухня; четири непреходни спални; две бани с тоалетни; склад; две тераси
Изложение: юг / запад
Състояние: след основен дизайнерски ремонт
Локация: тиха улица с бърз достъп до центъра
Предимства: панорамни гледки, просторни стаи, висок клас електроуреди и нисък брой съседи
Допълнително: възможност за закупуване на подземен гараж на цена 58 000 евро
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
680 000 € 1 329 964,40 лв
Не се начислява ДДС