Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река → Обява 54501170

Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 1 - Апартаменти - 54501170 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 2 - Апартаменти - 54501170 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 3 - Апартаменти - 54501170 Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река, снимка 4 - Апартаменти - 54501170 1/4
Продава 4-СТАЕН, гр. София, Сухата река
гр. София, Сухата река Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 12:32 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
121 кв. м.
Цена на кв.м.
5744 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2021
Луксозен 4-стаен апартамент в кв. Сухата река, ситуиран в модерна кооперация с Акт 16 от 2021 г. на няколко минути пеша от метростанция Хаджи Димитър . Районът е предпочитан заради спокойната среда и близостта до парк Заимов.

Цена:695000
Етаж: 1 от 5
Площ: 121 кв.м
Вид имот: 4-стаен апартамент
Сграда: ново строителство с Акт 16 от 2021 г., контролиран достъп и асансьор
Разпределение: просторна дневна зона; кухня с остров; родителска спалня със собствена баня; още три спални; втора баня; мокро помещение
Изложение: юг / изток
Състояние: напълно обзаведен по индивидуален проект
Локация: близо до метро, детски градини и магазини
Предимства: функционално разпределение, тиха вътрешна среда и отлична естествена светлина
Допълнително: подземен гараж към имота на цена 52 000 евро
Преглеждания: 7
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
695 000 € 1 359 301,85 лв
Не се начислява ДДС