Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски → Обява 54501566

Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 1 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 2 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 3 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 4 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 5 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 6 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 7 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 8 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 9 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 10 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 11 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 12 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 13 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 14 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 15 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 16 - Апартаменти - 54501566 Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски, снимка 17 - Апартаменти - 54501566 1/17
Продава 3-СТАЕН, гр. Хасково, Македонски
гр. Хасково, Македонски Наблюдавай

Публикувана/обновена на 11 май в 13:00 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
92 кв. м.
Цена на кв.м.
1000 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
6
Агенция за недвижими имоти МИРА предлага за продажба тристаен апартамент, разположен в кв. Македонски, Хасково

Площ 92 кв.м.

Етаж 6-ти от 8

Самостоятелен санитарен възел

Жилището е светло, функционално и с отлично разпределение, подходящо както за семейно жилище, така и за инвестиция. Районът е тих и спокоен, с удобна локация.
Преглеждания: 30
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
92 000 € 179 936,36 лв
Не се начислява ДДС