Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора → Обява 54502414

Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 1 - Апартаменти - 54502414 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 2 - Апартаменти - 54502414 Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора, снимка 3 - Апартаменти - 54502414 1/3
Продава 2-СТАЕН, гр. София, Банишора
гр. София, Банишора Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:02 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
66 кв. м.
Цена на кв.м.
1394 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
1
Година
2028
Здравейте :-) MAXI HOME предлага за продажба двустаен апартамент в гр София, бул. История славянобългарска Жилищен комплекс CAPITOL RESIDENCE 2

= 66 кв.м от които 11, 43 кв.м общи части
Антре, баня с тоалетна, спалня, хол с кухненски бокс и голям балкон.

= Пред акт 14 с срок на завършване юни 2028

Цена 70 000 Евро

=Проектът Capitol Residence има за цел да съчетае в себе си модерна градска визия, комфортна среда на живот, комуникативност и спокойствие, предоставяйки всичко необходимо за удобството на бъдещите собственици на домове.

Жилищният комплекс се изгражда в район Сердика, в непосредствена близост и осигурен пешеходен преход до Централна ЖП гара и автомобилен достъп от бул. История Славянобългарска .

Проектът включва търговски площи, подземно паркиране на две нива и четири жилищни сгради, в които се помещават апартаменти, ателиета, складове, гаражи и паркоместа.

Комплексът се изгражда върху площ от 22 735 кв. м. Жилищните сгради са четири, разположени огледално /две по две/ и се изграждат на два етапа. Проектът предлага широк спектър от имоти едностайни, двустайни, тристайни и четиристайни апартаменти, с благоприятни изложения и функционално разпределени помещения.
При покупка на жилище е необходимо да бъде избрано и паркиране към него гараж или паркомясто, спрямо предпочитанията на клиента.
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
92 000 € 179 936,36 лв
Не се начислява ДДС