Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1 → Обява 54502641

Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 1 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 2 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 3 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 4 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 5 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 6 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 7 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 8 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 9 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 10 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 11 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 12 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 13 - Апартаменти - 54502641 Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1, снимка 14 - Апартаменти - 54502641 1/14
Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Младост 1
гр. Варна, Младост 1 Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:09 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
63 кв. м.
Цена на кв.м.
2141 €/кв. м.
Вид строителство
Панел
Eтаж
4
Година
1970
Агенция Живена продава обзаведен тристаен апартамент, разположен на 4-ти етаж в 8-етажна панелна сграда с асансьор в ж.к.Младост 1. Имотът е с жилищна площ - 63 кв.м и е със следното разпределение: коридор, дневна с кухня с усвоена тераса, хол с тераса, спалня с две единични легла, баня, отделна тоалетна и килер. Апартаментът се продава обзаведен, в добро състояние. Подменена ПВЦ дограма и ВиК инсталация. Апартаментът е саниран, среден и изцяло покрит. Изложението му е юг-север. Към имота има избено помещение. Намира се в близост до автобусни спирки, детски площадки, училища, заведения, пазар Младост, Кауфланд, Лидл, КАТ и други. Прекрасно жилище, подходящо за лично ползване или за отдаване под наем. В момента е отдадено под наем. За повече информация и огледи се свържете на посочения номер. Агенция Живена извършва необходимите проверки на имота, който сте избрали, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Оказваме съдействие за отпускане на банков кредит. Оферта 7644
Преглеждания: 8
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЖИВЕНА Виж всички 336 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
134 900 € 263 841,47 лв
Цената е с включен ДДС