Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала → Обява 54502765

Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 1 - Апартаменти - 54502765 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 2 - Апартаменти - 54502765 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 3 - Апартаменти - 54502765 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 4 - Апартаменти - 54502765 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 5 - Апартаменти - 54502765 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 6 - Апартаменти - 54502765 Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала, снимка 7 - Апартаменти - 54502765 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Велико Търново, Картала
гр. Велико Търново, Картала Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 14:18 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
45 кв. м.
Цена на кв.м.
3089 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Екипът на Виктория имоти предлага на Вашето внимание страхотен имот, разположен в квартал Картала. Самият район се оформи като един от най-бързо развиващите се и предпочитани места за живеене във Велико Търново. Разполага с множество магазини, хранителни вериги като Класико, ресторанти, красиви паркове, редовен автобусен транспорт, аптеки, детски площадки, фитнес и други удобства.

Жилището се намира на втори жилищен етаж. Площта от 45.38 кв. м. е разпределена между входно антре, всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня и тоалетна в един обем и тераса. Мебелите са стилни и добре подбрани спрямо съвременните нужди на едно семейство. Електроуредите в кухнята са вградени като разполага с готварска печка, керачни котлони, абсорбатор, хладилник, пералня. За отопление и охлаждане има монтиран инверторен климатик. Страхотно предложение за търсещите уют и спокойствие!
Преглеждания: 0
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
139 000 € 271 860,37 лв
Не се начислява ДДС