Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център → Обява 54503727

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 1 - Апартаменти - 54503727 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 2 - Апартаменти - 54503727 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 3 - Апартаменти - 54503727 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 4 - Апартаменти - 54503727 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 5 - Апартаменти - 54503727 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 6 - Апартаменти - 54503727 Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център, снимка 7 - Апартаменти - 54503727 1/7
Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, Център
гр. Варна, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 11 май в 15:25 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
66 кв. м.
Цена на кв.м.
2803 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Експрес Имоти предлага на Вашето внимание за продажба нов двустаен апартамент, в района на Центъра на град Варна. Жилището се намира на 5 минути пешеходно разстояние от Централна Поща, Катедрала и Операта. Разпределени са следните помещения:дневен тракт,спалня,тераса с достъп от дневния тракт, тоалетна/баня,входно антре.
Жилището има южно изложение и гледка към вътрешен двор с градина.
Сградата е с Акт 16.
За допълнителна информация и огледи, не се колебайте да се свържете с нас!

Имот номер:17891
Преглеждания: 9
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
185 000 € 361 828,55 лв
Цената е с включен ДДС