Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център → Обява 54503975

Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център, снимка 1 - Апартаменти - 54503975 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център, снимка 2 - Апартаменти - 54503975 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център, снимка 3 - Апартаменти - 54503975 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център, снимка 4 - Апартаменти - 54503975 Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център, снимка 5 - Апартаменти - 54503975 1/5
Продава 1-СТАЕН, гр. Плевен, Широк център
гр. Плевен, Широк център Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:40 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
24 кв. м.
Цена на кв.м.
1750 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Тухлена боксониера на площад Македония . Жилището е вътрешно с южно изложение. Разпределение от дневна с кухненски бокс, коридор, баня с тоалетна. Смемении ВИК инсталация и тръби на парното. Има прилежаща маза и таван. Районът е изключително комуникативен. В близост до много търговски обекти, училище, детска градина, спирки на градски транспорт, административни сгради, на пешеходно разстояние до окръжна болница и центъра.
За повече информация на тел. 0878393908; 0896258092; 0887426399
Екипът ни съдейства при преговорите между продавач и купувач, правим проверка и проследяваме историята на желания от Вас имот, съдействаме при нужда от кредитиране и набавянето на необходимите документи. Ние сме с Вас от първия оглед до изповядване на сделката пред нотариус.
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
42 000 € 82 144,86 лв
Цената е с включен ДДС