Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54506966

Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54506966 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54506966 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54506966 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54506966 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54506966 1/5
Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 11 май в 16:40 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
68 кв. м.
Цена на кв.м.
1200 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Key Si Home предлага двустаен апартамент на Топ локация в сърцето на Слънчев бряг. Апартамент до Джани - една от най-предпочитаните зони в курорта. Близо до центъра, магазини, ресторанти и на пешеходно разстояние от плажа. Подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция или отдаване под наем, без такса за годишна поддръжка.
Огледи се осъществяват с предварителна уговорка.
Преглеждания: 21
Цена:
81 600 € 159 595,73 лв
Не се начислява ДДС