Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади → Обява 54507906

Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади, снимка 1 - Апартаменти - 54507906 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади, снимка 2 - Апартаменти - 54507906 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади, снимка 3 - Апартаменти - 54507906 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади, снимка 4 - Апартаменти - 54507906 Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади, снимка 5 - Апартаменти - 54507906 1/5
Продава 1-СТАЕН, гр. София, Манастирски ливади
гр. София, Манастирски ливади Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 16:51 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
44 кв. м.
Цена на кв.м.
2909 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Година
2006
Имотен Център предлага за продажба едностаен апартамент с отлична локация в кв. Манастирски ливади изток, в близост до Парадайс мол и Южен парк.

Сградата е добре поддържана с Акт 16 от декември 2006 г.

Жилището е с чиста площ 35.52 кв.м, към него има и мазе 2 кв.м

Разпределение: антре, баня с тоалетна, хол с кухненска част и обособен кът за спане, малък балкон.

Районът е тих, спокоен, в непосредствена близост до парк, магазини, транспорт.

За повече информация и огледи: Мая Петрова

реф.номер 85935
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Обяви на потребителя ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021 Виж всички 978 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
128 000 € 250 346,24 лв
Не се начислява ДДС