Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас → Обява 54513172

Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 7 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 8 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 9 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 10 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 11 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 12 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 13 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 14 - Апартаменти - 54513172 Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас, снимка 15 - Апартаменти - 54513172 1/15
Продава 1-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
гр. Свети Влас, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 01:21 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
35 кв. м.
Цена на кв.м.
1743 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2008
Five Homes продава уютен едностаен апартамент, разположен в началото на красивия курортен град Свети Влас. Имотът е с обща площ от 35 кв.м и предлага всичко необходимо за комфортната лятна почивка.

🏡 ЖИЛИЩЕ:
- Апартаментът е след основен ремонт и готов за нанасяне, с модерен интериор и функционално разпределение.
- Състои се от просторна стая, която служи за дневна и спалня, баня с вана и тераса, от която се открива прекрасна гледка море.
- Имотът е с акт 16, собствени партиди за ток и вода.
- Последно реновиран през януари 2026 година.
- Напълно подходящ за отдаване на нощувки с висока доходност.

🔥❄️ Отопление:
- Отоплението и охлаждането са осигурени чрез климатик, което осигурява комфорт през всички сезони.

✨ ЕКСТРИ:
- Апартаментът е част от затворен комплекс с целогодишно ползване и с контрол на достъпа, което осигурява допълнителна сигурност.
- В комплекса има басейн и фитнес зала, както и налични безплатни паркоместа около сградата.
- Такса за обслужване е 10 евро, което осигурява поддръжка на басейна и общите части.

📍 ЛОКАЦИЯ:
- Имотът се намира на трети етаж в пететажна сграда, с асансьор и само на 500 метра от плажната ивица.
- Свети Влас е известен със своите красиви плажове и близостта си до Слънчев бряг, което го прави атрактивно място за инвестиция.

Цена: 61,000 EUR

📞 Не изпускайте тази възможност!
Свържете се с нас още днес, за да получите повече информация и да организираме оглед.
👉 Такъв имот с морска гледка и отлична цена се продава бързо!
Код 669
Преглеждания: 13
Цена:
61 000 € 119 305,63 лв
Не се начислява ДДС