Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54513204

Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54513204 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54513204 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54513204 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 54513204 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 5 - Апартаменти - 54513204 Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 6 - Апартаменти - 54513204 1/6
Продава 2-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 02:02 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
50 кв. м.
Цена на кв.м.
2100 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Предлагаме просторен стилно обзаведен двустаен апартамент в к-с Вог (Vogue), к.к. Слънчев бряг.

Жилището е с площ 50 кв.м и се намира на 4-ти етаж.

Апартаментът се състои от: хол с кухненски бокс, спалня с гардеробна, баня с тоалетна и душ кабина, тераса.

Жилището е напълно обзаведено и готово за нанасяне или за отдаване като инвестиционен имот.

Комплекс Вог (Vogue) разполага с: денонощна охрана, видеонаблюдение, ограничен достъп, техническа поддръжка, поддръжка на общите части, озеленени площи, паркинг, басейн с шезлонги около него, детска площадка и др.

Сградата има Акт. 16

Сградата се поддържа.

Комплексът се намира на 760 м от морето.

Около комплекса има добре изградена инфраструктура. Наблизо има: голям супермаркет, магазини, аптека, спирка на автобуса, ресторанти, заведения, увеселителен парк и други развлечения.

Разполагаме с много и разнообразни имоти по цялото Черноморие. За повече информация, свържете се с нас!

Преглеждания: 1
Цена:
105 000 € 205 362,15 лв
Не се начислява ДДС