Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас → Обява 54513343

Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 54513343 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 54513343 Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 54513343 1/3
Продава 1-СТАЕН, к.к. Слънчев бряг, област Бургас
к.к. Слънчев бряг, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 11 май в 09:09 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
48 кв. м.
Цена на кв.м.
961 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2007
ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА АД' в качеството си на ипотекарен кредитор по изпълнително дело 20258050400731 на ЧСИ Станимира Николова 805, продава по реда на ГПК от 20.04.2026 до 20.05.2026, следния недвижим имот:гр. Несебър,к.к Слънчев бряг - Запад, ул 'Несебър' 1, Апартамент Д3, Ваканционна жилищна сграда , ет. 1, със застроена площ 48.80 кв. м., Апартхотел Касандра
Преглеждания: 21
Цена:
46 145 € 90 251,78 лв
Не се начислява ДДС