Дава под наем 2-СТАЕН, гр. София, Малинова долина
PNS Consulting отдава под наем 2-стаен апартамент в кв.Малинова долина, на ул. Боян Боянов. Апартаментът е разположен на 4-ти етаж, в нова сграда, въведена в експлоатация през 2023год от реномиран строител. Жилището представлява: коридор водещ към просторна всекидневна, с напълно оборудван кухненски бокс и трапезна част, с преход към спалня, баня с тоалетна и тераса, с достъп към нея от всяко помещение. Отоплението и топлата вода в жилището са решени с висок клас климатик и бойлер. Апартаментът е непреходен, вътрешен и топъл, с ниски режийни разходи. Отдава се напълно оборудван, с нови мебели и вградени уреди, включително сушилня, което го прави напълно функционален за една двойка. Добро изпълнение на общите части в сградата, хидравличен асансьор, контролиран достъп до сградата.
Предимства:
- Локацията на жилището е силно предпочитана - в близост до Симеоновско шосе и Студентски град, с възможности да се ползва цялата инфраструктура на квартала, кратко пешеходно разстояние от Фантастико и Кауфланд.
- Високо изпълнение на довършителните работи, а всички мебели и оборудване в жилището са нови, в очакване на първите си наематели;
- Тихо и спокойно място, на прилично разстояние от трафика, с опции за свободно паркиране на улиците пред блока;
- Контролиран достъп;
Жилището е подходящо за работеща двойка или за сам човек!
За информация и огледи - Св.Данчов, тел.0893 650 252
Преглеждания: 21
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.