Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия → Обява 54516482

Продава 2-СТАЕН, гр. Пловдив, Тракия
гр. Пловдив, Тракия Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 11:50 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
62 кв. м.
Цена на кв.м.
2139 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
оф.25839

АКТ 16 !!! ТОП ЛОКАЦИЯ В ТРАКИЯ !!! ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ !!! Предлагаме Ви да закупите страхотен двустаен апартамент на ТОП ЛОКАЦИЯ В ТРАКИЯ със следното разпределение : хол с кухненски бокс и трапезария, просторна спалня, баня с тоалетна, входно антре, тераса и прилежащо избено помещение. Жилището се продава напълно обзаведено, което Ви позволява да се нанесете веднага. Локацията му предлага всичко необходимо в близост, което го прави чудесен избор за Вашият нов дом и отлична инвестиция с цел отдаване под наем. СВОБОДНО ПАРКИРАНЕ В РАЙОНА !!!

Авангард Риъл Естейт предлага Висока сигурност при покупка на имот и цялостно съдействие до финализиране на сделката пред нотариус. За контакт: email: [email protected]; За още актуални оферти: www.avangardrealestate.bg
Преглеждания: 4
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
132 599 € 259 341,10 лв
Цената е с включен ДДС